Jdi na obsah Jdi na menu
 


5 měsíců

19. 6. 2012

Kejsy už má 5 měsíců a roste před očima.

Je velmi chytrá, klidná a chce být pořád s námi. Paničce je neustále v pátách a pokud nemůže dovnitř do bytu, trpělivě leží na balkóně a přes prosklené dveře kouká, kdy si pro ni někdo příjde.  A že umí dělat pořádn19.6.2012-878.jpgě smutné psí oči!!!

Snažíme se chodit hodně mezi lidi a psi a Kejsy dobře socializovat. Bereme ji sebou všude, kam je to možné. Ze začátku se Kejsy snažila každému psovi dominovat, ježila se, vrčela, ale postupně zjistila, že není důvod a že je s ostatními psi docela sranda. Vůči cizím lidem je rezervovaná a příliš si jich nevšímá, vybírá si, s kým se bude kamarádit a od koho se pohladit nenechá. Většinou jí nesedí velcí muži s hlubokým hlasem a naopak zbožňuje děti. Od nich si nechá naprosto vše - tahání za uši, ocas, držení za pysky atd.

Typická akitka se v Kejsy nezapře při plnění povelů, ty sice plní, ale pomalu a s rozvahou. Někdy se dívá jakoby si říkala: "A to myslíš opravdu vážně?"

Výška: 50 cm

Váha: 16,5 kg

Co už umí: ke mně, sedni, lehni, k noze, čekej, zůstaň, přines

Co jí nejde: výstavní postoj, ukázání zubů

Oblíbené hračky: balónky všeho druhu, plyšáci našich dětí a žvýkací kostičky

Co má ráda: vodu, boty (neustále nám je nosí, zřejmě aby nám připomněla, že je čas vyjít na procházku), dovádění s ostatními psi

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář